Zabieg z użyciem Ejal 40 – jakie daje efekty?

Written by
ejal 40

Piękno i delikatność skóry nie trwa wiecznie. Wraz z wiekiem staje się ona coraz mniej elastyczna i jędrna, co prowadzi często do widocznych zmian estetycznych. Z myślą o osobach, które chcą przywrócić swojej skórze blask, powstał preparat Ejal 40. Jak dokładnie działa i jakich efektów można się po nim spodziewać?

Ejal 40 – dla kogo?

Preparat ten został zaprojektowany na podstawie kwasu hialuronowego, którego struktura została jednak specjalnie udoskonalona, aby jeszcze lepiej radził sobie z ujędrnianiem skóry. Substancja ta działa wielopoziomowo, dostarczając wartościowych składników odżywczych, które są niezbędne do zachowania elastycznej cery.

Jego działanie polega na odtworzeniu struktury macierzy pozakomórkowej, jednocześnie przywracając naturalne relacje międzykomórkowe. Właśnie z tego powodu zabieg Ejal 40 będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, którą dotknęły objawy starzenia się – suchość skóry, bruzdy i utrata owalności twarzy.

Jest to również świetne rozwiązanie dla każdego, kto na co dzień jest narażony na ostre i przewlekłe działanie promieni UV, jak i klimatyzacji. Pomoże również w zredukowaniu przebarwień i rozstępów.

Jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg wstrzyknięcia preparatu Ejal 40 jest niezwykle skutecznym sposobem na nawilżenie i lifting skóry. Pozwala na dostarczenie długotrwałego rezultatu w postaci biorewitalizacji i odmłodzenia skóry. Wszystko to poprzez pobudzenie produkcji kolagenu, który jest niezbędny do delikatności cery.

Rekonstrukcja macierzy pozakomórkowej wpływa na znaczące zredukowanie odwodnienia skóry, dbając jednocześnie o zminimalizowanie oznak starzenia się i nadmiernej ekspozycji na słońce. Co ważne, preparat ten potrafi również zwiększyć zdolność biosyntezy fibroblastów. Co oznacza to dla cery? Przede wszystkim można spodziewać się lepszej aktywności komórkowej, jak i poprawionej syntezy elastyny oraz kolagenu.

Redukcja zmarszczek oraz innych oznak starzejącej się cery występuje tutaj w nieinwazyjnej postaci, której proces warto poznać. Na czym dokładnie polega cały zabieg?

Jak przebiega zabieg z użyciem Ejal 40?

Na początku warto wiedzieć, że sam zabieg jest niezwykle delikatny, przez co nie potrzeba tutaj znaczących przygotowań. Istotne jest jednak, aby nie stosować na skórze inwazyjnych preparatów na czas dwóch tygodni przed zabiegiem. Niezbędna będzie również konsultacja z kosmetologiem, dzięki której zostaną dobrane odpowiednie parametry zabiegowe.

Sam zabieg trwa około 30 minut, podczas których dochodzi do czterokrotnego nakłucia igłą. Jest to proces całkowicie bezbolesny. Całość należy powtórzyć w odpowiednio podanym przez specjalistę czasie. Kolejne wizyty i zabiegi również są wskazane, aby korzyści zostały z pacjentem na dłużej.

Zabieg może doprowadzić do niewielkiego zaczerwienienia lub obrzęku skóry, jednak jego bezpieczeństwo wiąże się z bardzo szybkim i samoistnym odchodzeniem tych objawów.

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.

Shares