Rewitalizacja okolicy oka – TwAc Eyes

Written by
twac eyes

Okolice oczu, ze względu na znacznie cieńszą skórę niż pozostałe części twarzy są znacznie bardziej podatne na uwidocznienie oznak zmęczenia czy pierwszych symptomów upływającego czasu. Aby ukryć niedoskonałości na skórze, warto postawić na jeden z dostępnych zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym skóra wokół oczu nabierze nowego, świeżego blasku. Jednym z popularniejszych zabiegów jest mezoterapia igłowa, podczas której, skóra poddawana jest mikronakłuciom z dostarczeniem w wewnętrzne jej partie specjalnych preparatów. Taki zabieg stymuluje skórę i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna, wygląda młodziej i świeżej. Jednym z zabiegów pozwalających na rewitalizację okolic oka jest TwAc Eyes.

Ukrycie oznak zmęczenia 

Nieprzespana noc czy ciągła praca przed komputerem sprawia, że nasze oczy i ich okolice wyglądają znacznie gorzej. Wiele osób dodatkowo boryka się z problemem cieni pod oczami, które nie pomagają w świeżym wyglądzie skóry wokół oczy. Chcąc pozbyć się widocznych oznak zmęczenia, warto skorzystać z zabiegu TwAc Eyes. To jedna z bardziej efektownych mezoterapii dostępnych na rynku, która dzięki polinukleotydom zawartym w składzie sprawia, że skóra zostaje pobudzona do odbudowy i rewitalizacji, w efekcie czego cienie pod oczami są znacznie mniej widoczne. 

Odmłodzenie skóry wokół oczu

Wiele osób, chcących poprawić kondycję swojej skóry wokół oczu, a tym samym realnie się odmłodzić decyduje się na zabieg mezoterapii igłowej. TwAc Eyes świetnie sprawdza się szczególnie w redukcji pierwszych zmarszczek czy poprawie jędrności skóry. W przypadku okolic oka, pierwsze zmarszczki pojawić mogą się stosunkowo szybko, co jest efektem braku tkanki tłuszczowej. TwAc Eyes pozwala na stymulację wzrostu i aktywności komórek co jest z kolei niezbędne do utrzymania odpowiedniego nawodnienia skóry. Z wykorzystaniem tego preparatu zyskujemy realnie odmłodzoną skórę wokół oczu już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapia TwAc Eyes w praktyce

W praktyce mezoterapia z wykorzystaniem preparatu TwAc Eyes jest zabiegiem o niskiej inwazyjności, dzięki czemu prócz kilku przeciwwskazań wynikających ze stanu zdrowia, stosowana może być niezależnie od wieku. Skóra okolic oczu poddana zabiegowi mezoterapii staje się znacznie jędrna, co możliwe jest dzięki odpowiedniemu nawilżeniu. Z punktu widzenia osób, które na co dzień borykają się z problemem cieni pod oczami, redukcja ich, a także zmniejszenie widoczności worków pod oczami znacząco poprawia wygląd skóry twarzy. Możliwe jest to dzięki działaniu poprawiającemu koloryt skóry. Mimo iż zabieg z wykorzystaniem TwAC Eyes cieszy się wysoką skutecznością, niezbędne jest regularne jego wykonywanie od momentu, w którym zauważymy zmiany starzeniowe w okolicy oczu.

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.

Shares