Pęknięta szybka w smartfonie? To nie problem dla serwisów GSM!

Written by
serwis gsm

Smartfon to bardzo osobiste urządzenie. Towarzyszy nam niemal cały czas. Sięgamy po niego nie tylko, aby się komunikować. Dzięki niemu, korzystamy z różnorodnych aplikacji w pracy, szkole, podróży, w czasie relaksu czy zabawy z dziećmi. W związku z tym prawdopodobieństwo jego uszkodzenia jest duże. Tak wiele razy w wciągu dnia wyciągamy go z kieszeni, aż zdarzy się wypadek. Upadający smartfon uderza o ziemię tak nieszczęśliwie, że na szybie pojawia odprysk albo charakterystyczna pajęczyna.

Jak samodzielnie poradzić sobie z uszkodzoną szybką ?

Możesz poradzić sobie z usterką samodzielnie. Jeśli smartfon, mimo uszkodzenia, działa poprawnie, spróbuj przyzwyczaić się do nieestetycznie wyglądającej szybki i poczekaj, aż nadejdzie czas kupienia nowego telefonu. Możesz też spróbować różnymi metodami naprawić uszkodzenie. Obecnie na rynku pojawiają się preparaty do samodzielnej renowacji zepsutej powłoki wyświetlacza. Możesz też spróbować kupić oryginalny ekran lub jego zamiennik. Jednak bywają z tym pewne problemy. Części oryginalne nie zawsze takim okazują się być, a zamienne czasami nie działają poprawnie. Dlatego powyższe pomysły to propozycja raczej dla tych, którym za bardzo nie zależy na swoim smartfonie. Jeśli jednak chcesz odzyskać wygląd i funkcjonalność twojego telefonu, powinieneś wybrać inne rozwiązanie.

Jak sobie poradzić z uszkodzoną szybką? Serwis GSM.

Jeśli posiadasz nowy lub drogi model albo po prostu zależy ci na swoim smartfonie, nie powinieneś naprawiać go samemu. Współczesna elektronika jest bardzo delikatna. Jeśli nie posiadasz potrzebnej wiedzy i zdolności manualnych, możesz jeszcze bardziej uszkodzić swój sprzęt. I tak trzeba go będzie oddać do serwisu, ale w znacznie gorszym stanie. Oprócz tego właściwa wymiana elementów wymaga użycia dedykowanych narzędzi, o które trudno w domowym warsztacie. Ani młotek, ani śrubokręt krzyżakowy się nie przydadzą. Odpowiednim sprzętem dysponuje serwis GSM.

Pozostaje jeszcze kwestia części zamiennych. Serwis, który dba o opinię, nie pozwoli sobie na zamontowanie elementów, które nie będą działać poprawnie. Mając sprawdzonych dostawców, kupuje części oryginalne albo dobre zamienniki. Dodatkowym atutem jest uzyskanie gwarancji na wykonaną usługę i wymienioną szybkę.

Jak znaleźć taki serwis? Dobrym pomysłem jest poszukanie w Internecie punktów oferujących naprawy smartfonów i poczytać opinię klientów, korzystających z gwarancyjnych i pogwarancyjnych serwisów GSM.

Są różne sposoby poradzenia sobie z uszkodzeniem szybki w smartfonie. Jeśli takie nieszczęście tobie się przydarzy, to najlepszym rozwiązaniem jest oddać swój telefon w ręce specjalistów.

Article Categories:
Porady i ciekawostki

Comments are closed.

Shares