Modelowanie warg kwasem hialuronowym – jakich efektów możesz się spodziewać?

Written by
powiększanie ust

Piękne i wydatne usta to ozdoba każdej kobiety, jednak panie nie zawsze są zadowolone z kształtu swoich warg. W takim wypadku warto rozważyć zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym, ponieważ jest to bardzo skuteczna i w pełni bezpieczna procedura. A jakich efektów można się spodziewać bezpośrednio po zabiegu?

Wskazania do zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to metoda, z której może skorzystać każda osoba niezależnie od tego, jaki kształt ust posiada. Jednak istnieją także pewne wskazania do tego zabiegu takie jak, chociażby asymetria ust, wąskie usta, nierówny koloryt ust, czy znaczna dysproporcja między dolną a górną wargą. Wówczas doświadczony specjalista sprawnie wymodeluje usta przy użyciu kwasu hialuronowego tak, aby były równe, wydatne i miały wyraźnie zaznaczony kontur. Co ważne efekt dobrze wykonanego zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym powinien utrzymać się przez 6 miesięcy lub nawet do roku.

Zalety powiększania ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja, która występuje w ludzkim organizmie, dlatego ostrzykiwanie ust tym preparatem nie jest niebezpieczne i nie wywołuje reakcji alergicznych. Ponadto sama substancja po wstrzyknięciu ulega powolnemu wchłonięciu znacznie poprawiając wygląd ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to skuteczna metoda, dzięki której można nie tylko nadać ustom ponętny kształt, ale i także spowodować, że będą lepiej nawilżone i odzyskają naturalny kolor oraz jędrność. Co więcej, za pomocą kwasu hialuronowego można wypełnić drobne zmarszczki zlokalizowane wokół ust oraz delikatnie podnieść opadające kąciki ust. Dla wielu pań równie ważna jest szybkość działania kwasu hialuronowego, ponieważ zabieg powiększania ust daje natychmiastowy efekt i już tego samego dnia można się cieszyć wydatnymi ustami.

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym?

Bezpośrednio po zabiegu usta mogą być spuchnięte, a niekiedy pojawiają się także delikatne krwiaki lub niewielkie siniaki. Do kilku dni po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego wargi mogą być także wrażliwe na dotyk. Jednak te objawy nie są zbyt uciążliwe i szybko ustępują. Warto podkreślić również, że powiększanie ust kwasem hialuronowym nie jest bolesne, ponieważ wargi będą znieczulone za pomocą specjalnego kremu. Po zabiegu należy również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji ust. Zalecane jest unikanie słońca oraz rozgrzewania i masowania ust przez co najmniej 2 pierwsze tygodnie. Po tym okresie kwas hialuronowy zdąży się już odpowiednio ułożyć w tkankach i będzie można zobaczyć finalny efekt zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to niezawodna metoda na uzyskanie pięknych warg i to bez użycia skalpela. Co ważne taki zabieg wystarczy wykonać raz lub dwa razy do roku, by móc cieszyć się oszałamiającymi ustami. Warto pamiętać również, że naturalnie podkreślone usta sprawią, że twarz będzie wyglądała na bardziej przyjazną i wypoczętą. Dlatego jest to świetna alternatywa dla pań, które chcą szybko i bezboleśnie odmienić swój wizerunek.

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.

Shares